opis proizvoda
Tehnički parametri
Opis proizvoda

Prikaz strukture

Proizvodi Paramenters
| Naziv proizvoda | Lagane aluminijske ploče krovne pločice zgrada Prirodna poliuretanska pjena od poliuretanske sendvič ploče crijep |
| Materijal | Poliuretan+aluminijska spirala u boji |
| Nivo vatrootpornosti{0} | B |
| Ukupna debljina | 45mm 65mm 95mm |
| Gustina materijala jezgre | PU:38-40 KG/M3; PIR:40-42 KG/M3 |
| Boja Aluminijum Debljina namotaja | 0,25 mm--0,6 mm |
| Efektivna širina | 950mm |
| Raspon temperature | -55~160 stepeni |
| Toplotna provodljivost | <0.023 |
| Panel Width | 950mm |
| Dužina panela | 1-11,9m ili po narudžbi |
| Boja aluminijumske ploče | Srebrno siva, smeđa boja ili po meri |
| Karakteristika | Dobro{0}}održavanje temperature i toplinska izolacija |
Hardcore Power
Prednosti proizvoda
Profil kompanije

O nama
JHL je brend izolacionih aluminijumskih krovnih panela pod Linyi Jinhu Color Coating Aluminium Industry Co., Ltd. Kompanija je osnovana 2003. godine i kompanija je koja se fokusira na metalne materijale kao što su aluminijumski kolut u boji, aluminijumski kompozitni paneli, metalni crijepovi obloženi kamenom, i izolacioni aluminijumski {Inum krovni paneli i integracioni proizvodi{3}. sales.Proizvodi se izvoze- u 80 zemalja i regija kao što su Evropa, Sjeverna Amerika, Jugoistočna Azija i Afrika, i među 100 najvećih izvoznika obojenih metala-u Kini.
Garancija, servis{0}}bez muke

Veliki fabrički kvalitet, globalno priznatCertificate nameNaziv certifikata

Naš tim



FAQ
P: Možemo li posjetiti vašu fabriku?
O: Naravno, dobrodošli ste u našu fabriku bilo kada.
P: Možemo li dobiti uzorke?
O: Naravno. Možemo dostaviti besplatne uzorke
P: Koliko dugo možemo očekivati da dobijemo uzorke?
O: Uzorci će biti poslani u roku od 3-5 dana.
P: Možemo li naručiti proizvode različitih boja?
O: Naravno. Možemo proizvoditi prema zahtjevima kupca.
P: Koje je vrijeme isporuke?
O: 3-5 dana. Prilagođeni proizvodi 15-30 dana.
P: Koji su uslovi plaćanja?
A:T/T,L/C,sva podrška.
P: Koji je vaš MOQ?
A: Jednobojna 200 m². Dvobojna 666 m².
P: Kako provjeravate svu robu u proizvodnoj liniji?
Imamo licu mjesta i pregled gotovog proizvoda.
Popularni tagovi: 10 najboljih dobavljača aluminijumskih sendvič panela u mojoj blizini za brzu dostavu, Kina Top 10 dobavljača aluminijumskih sendvič panela u mojoj blizini za brzu dostavu proizvođači, dobavljači, fabrika
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti





















