Metalni krov od šindre u boji obložen kamenom
Utisnuta OEM šindra crna i pjegava bijela alu čelična jezgra presvučena kamenom završno pokrivanje šindra krovne pločice
Pristupačna izdržljivost pločica od škriljevca Shake pločica Heritage pločica
opis proizvoda
Tehnički parametri
Opis proizvoda
| ime proizvoda | Metalni crijep obložen kamenom |
| Tip pločice | Šindre pločice |
| Materijal | Pocinčani aluminizirani čelični lim |
| Veličina pločice | 1340*420 mm |
| Instalirana ekspozicija | 1290*370 mm |
| Pločice po m2 | 2,08 kom |
| Težina | 2.0~3,3 kg/kom |
| Debljina |
{{0}}.22mm/0.24mm/0.25mm/0.26mm/{{10}}.28mm/0.30 mm/0,32 mm /{{0}}.35mm/0.38mm/0.40mm/0.45mm/0.5mm |
| Boja | 13 boja i prilagodite boje prema zahtjevima kupaca |
| Garancija | 50 godina |
| MOQ | Jedna paleta 650kom |
| Aplikacija | Vile Krov, Gradska kuća, Stan, Turistička zgrada, Projekt konverzije krova itd. |




Više vrsta pločica









Naše prednosti
1
Najveći proizvođač
u Kini
3 fabrike, 12 proizvodnih linija
2
20 godina iskustva u proizvodnji
Pokloni za 20. godišnjicu i promotivna cijena
3
Vrijeme isporuke 15 dana
Besplatna OEM usluga
4
Mi smo dobavljač poznatih brendova u vašoj zemlji
Dobro poznajemo vaše tržište
profil kompanije

Shandong Golden Sunshine Building Materials Co., Ltd
vodeći proizvođači specijalizirani za aluminijske kompozitne ploče. Godišnji
proizvodna sposobnost je 10,000,000
kvadratnih metara.

Linyi Jinhu premaz u boji Aluminium Industry Co., Ltd.
osnovana 2003. godine, je grupa preduzeća koja se fokusiraju na proizvodnju, preradu i prodaju obojenog aluminijumskog kotura

Shandong Baisheng Metal Technology Co., Ltd.
Proizvodi metalni crijep obložen kamenom. 12 naprednih automatskih proizvodnih linija, dnevna proizvodna sposobnost je
120,000 kom
Certifikati

Proizvodnja
Isporuka
Popularni tagovi: Boja kamenom obložena metalnim krovnim pločama od šindre, šindra
Sljedeći
Metalne pločice šindrePošaljite upit










