opis proizvoda
Tehnički parametri
Opis proizvoda


Specifikacija
|
ime proizvoda |
Metalni crijep obložen kamenom |
| Brand Name | JHL Roof |
| Tip pločice | MILANO Pločica |
| Materijal | Pocinčani aluminizirani čelični lim |
| Veličina pločice | 1340*420 mm |
| Instalirana ekspozicija | 1290*370 mm |
| Pločice po m2 | 2,08 kom |
| Težina | 2.0~3,3 kg/kom |
| Debljina | {{0}}.22mm/0.24mm/0.25mm/0.26mm/{{10}}.28mm/0.30 mm/0,32 mm /{{0}}.35mm/0.38mm/0.40mm/0.45mm/0.5mm |
| Boja | 13 boja i prilagodite boje prema zahtjevima kupaca |
| Garancija | Više od 5 godina |
| MOQ | Jedna paleta 650kom |
| Aplikacija | Vile Krov, Gradska kuća, Hotel, Stan, Turistička zgrada, Projekt konverzije krova, itd. |
Naša fabrika


Pakovanje i dostava

Popularni tagovi: Bond krovni lim JHL,Milano crijep
Pošaljite upit











