opis proizvoda
Tehnički parametri
Opis proizvoda

Detalji o proizvodima
Aluminijski pocinčani čelični lim
Napravljen je od otopine za galvaniziranje koja se sastoji od 55 posto aluminija, 43,4 posto cinka i 1,6 posto silicija.
Njegova obradivost i bojanje su u osnovi isti kao pocinčani čelik.
Aluminijum-cink-magnezijum čelična ploča:
Sa oko 2 procenta magnezijuma dodanog rastvoru, performanse su poboljšane za 6 puta u poređenju sa istim rastvorom za oblaganje.
Aktivni magnezijum, samoizlječenje.
Performanse podloge:
Otpornost na koroziju: aluminijum oksid.
Otpornost na toplotu: izdržati visoku temperaturu od 300 stepeni.
Otpornost na otiske prstiju: lijepa i štiti aluminijski pocinčani sloj.
Napravljen je od otopine za galvaniziranje koja se sastoji od 55 posto aluminija, 43,4 posto cinka i 1,6 posto silicija.
Njegova obradivost i bojanje su u osnovi isti kao pocinčani čelik.
Aluminijum-cink-magnezijum čelična ploča:
Sa oko 2 procenta magnezijuma dodanog rastvoru, performanse su poboljšane za 6 puta u poređenju sa istim rastvorom za oblaganje.
Aktivni magnezijum, samoizlječenje.
Performanse podloge:
Otpornost na koroziju: aluminijum oksid.
Otpornost na toplotu: izdržati visoku temperaturu od 300 stepeni.
Otpornost na otiske prstiju: lijepa i štiti aluminijski pocinčani sloj.

Ljepilo
2 sloja ljepila, prajmera i završnog premaza.
Osnovno ljepilo:
Koristite ekološki prihvatljivu akrilnu smolu na bazi vode, čeličnu ploču za lijepljenje i obojeni pijesak.
Gornji ljepilo:
Kao zaštitni sloj na površini obojenog pijeska.
Sprečavanje finog curenja kišnice.
Produžite život boje pijeska.
Dostupan u crvenoj i crnoj ljepljivoj boji
2 sloja ljepila, prajmera i završnog premaza.
Osnovno ljepilo:
Koristite ekološki prihvatljivu akrilnu smolu na bazi vode, čeličnu ploču za lijepljenje i obojeni pijesak.
Gornji ljepilo:
Kao zaštitni sloj na površini obojenog pijeska.
Sprečavanje finog curenja kišnice.
Produžite život boje pijeska.
Dostupan u crvenoj i crnoj ljepljivoj boji

Prednosti proizvoda

Instalacija proizvoda
Metalne krovne pločice obložene kamenom su lagane i jednostavne za rezanje, pogodne su za zgrade različitih oblika, posebno za krovove sa velikim nagibima ili visoke zgrade, a mogu se bezbedno graditi. Također je moguće ponoviti konstrukciju na originalnom crijepu, jer zbog lagane teksture neće stvarati veliki pritisak na kuću.

Popularni tagovi: Kupite 0.45 mm metalne klasične pločice obložene kamenom u boji, klasične pločice
| ime proizvoda | Metalni crijep obložen kamenom |
| Tip pločice | Classic Tile |
| Materijal | Pocinčani aluminizirani čelični lim |
| Veličina pločice | 1340*420 mm |
| Instalirana ekspozicija | 1290*370 mm |
| Pločice po m2 | 2,08 kom |
| Težina | 2,8~3,3 kg/kom |
| Debljina |
{{0}}.22mm/0.24mm/0.25mm/0.26mm/{{10}}.28mm/0.30 mm/0,32 mm /{{0}}.35mm/0.38mm/0.40mm/0.45mm/0.5mm |
| Boja | 13 boja i prilagodite boje prema zahtjevima kupaca |
| Garancija | 50 godina |
| MOQ | Jedna paleta 650kom |
| Aplikacija | Vile Krov, Gradska kuća, Stan, Turistička zgrada, Projekt konverzije krova itd. |
Par
nePošaljite upit










