opis proizvoda
Tehnički parametri

Opis proizvoda
Metalni crijep obložen kamenom je nova vrsta tehnološkog građevinskog materijala, koji se sastoji od sloja kamena u boji i sloja čelične ploče pocinkovane aluminijumom, koji može uzeti u obzir i estetiku i praktičnost. Po izgledu je sličan tradicionalnim pločicama, ali njegovu unutrašnju strukturu podržavaju čelične ploče, što ga čini otpornim na vjetar, vodu, vatru i potrese, što je neusporedivo s tradicionalnim pločicama.
Metalni crijep obložen kamenom ima visoku primjenu. Prije svega, vrlo je jednostavan za ugradnju, sa posebnim konektorima koji se mogu ugraditi bez prethodnog bušenja rupa u pločicama. Drugo, slojevi od čelika i kamena u boji mogu se personalizirati prema potrebama kupaca, pokazujući neograničene mogućnosti dizajna. Proizvodni proces obojenih kamenih metalnih pločica usvaja proizvodnju na visokoj brzini montažne linije, uz visoku kontrolu kvaliteta, što osigurava stabilnost proizvoda i konzistentnost njegovih performansi. Osim toga, materijali obojenih kamenih metalnih pločica su ekološki prihvatljivi i mogu se reciklirati, uz mali utjecaj na okoliš.

Primjeri projekata



FAQ
P: Koje su prednosti metalnih crijepa obloženih kamenom?
P: Koliko je životni vijek proizvoda?
P: Mogu li dobiti vaše uzorke?
tel:plus 86-15263905647
E-pošta: christy.li@jinhucorp.com
Adresa: provincija Zhejiang, Kina
Whatsapp:plus 86-15263905647
Wechat:plus 86-15263905647
Popularni tagovi: Bond TTile Metalni crijep obložen kamenom, Bond pločica
| ime proizvoda | Metalni crijep obložen kamenom |
| Tip pločice | Bond Tile |
| Materijal | Pocinčani aluminizirani čelični lim |
| Veličina pločice | 1340*420 mm |
| Instalirana ekspozicija | 1290*370 mm |
| Pločice po m2 | 2,08 kom |
| Težina | 2.0~3,3 kg/kom |
| Debljina |
{{0}}.22mm/0.24mm/0.25mm/0.26mm/{{10}}.28mm/0.30 mm/0,32 mm /{{0}}.35mm/0.38mm/0.40mm/0.45mm/0.5mm |
| Boja | 13 boja i prilagodite boje prema zahtjevima kupaca |
| Garancija | 50 godina |
| MOQ | Jedna paleta 650kom |
| Aplikacija | Vile Krov, Gradska kuća, Stan, Turistička zgrada, Projekt konverzije krova itd. |
Pošaljite upit










